شما اینجا هستید: دانلود کاتالوگ و فیلم

 • جنرال كاتالوگ
  تمامي كاتالوگ هاي دستگاه هاي مارك زني را از اين لينك دريافت نماييد.

 • دستگاه حکاکی کامپیوتری هوشمند(INDENTING)
  دستگاه حکاکی ضربه ای هوشمند و کنترل شده، جهت حک عمیق و سریع آرم یا لوگو شرکت، نوشته، شماره سریال بچ، کد ردیابی قطعه، تاریخ تولید، شیفت کاری و... می باشد که با سرعت پنج یا شش کاراکتر در ثانیه و بفرم نقطه نقطه ای حکاکی می نماید. حرکت نوک با فرکانس ۴۰۰ هرتز علاوه بر سرعت زیاد، کم صدا بوده و حک انجام شده باکیفیت میباشد. این سیستم حكاكی میتواند بر روی اجسام سخت و فشرده (غیر ارتجاعی) اعم از فلزات و غیر فلزات حکاکی نماید.

 • دستگاه الکتروشیمیایی مدل V1 (آنالوگ)
  دستگاه الکتروشیمیایی آنالوگ، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر)

 • دستگاه الکتروشیمیایی مدل V2 (نیم دیجیتال)
  دستگاه الکتروشیمیایی نیم دیجیتال، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر) و با قابلیت شمارش قطعات مارک خورده، سرعت و کیفیت بالاتر نسبت به مدل آنالوگ.

 • دستگاه الکتروشیمیایی مدل V3 (تمام دیجیتال)
  دستگاه الکتروشیمیایی تمام دیجیتال، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر). دارای حافظه جهت ذخیره پارامترهای تنظیم شده برای قطعات تولیدی مختلف و مجهز به كلمه رمز(PASSWORD). همچنین دارای قدرت و توانایی دو برابر مدلهای آنالوگ و نیم دیجیتال ولی با حجم و وزن یكسان.

 • دستگاه حکاکی کامپیوتری به روش براده برداری (CNC Engraving)
  جهت حکاکی آرم و اشکال پیچیده گرافیکی، شماره و تاریخ، حکاکی تزئینی و درجه بندی های بسیار دقیق روی سطوح تخت با کیفیت بسیار بالا