شما اینجا هستید: محصولات شرکت

Indenting

دستگاه حکاکی کامپیوتری هوشمند(INDENTING)
دستگاه حکاکی ضربه ای هوشمند و کنترل شده، جهت حک عمیق و سریع آرم یا لوگو شرکت، نوشته، شماره سریال بچ، کد ردیابی قطعه، تاریخ تولید، شیفت کاری و... می باشد که با سرعت پنج یا شش کاراکتر در ثانیه و بفرم نقطه نقطه ای حکاکی می نماید. حرکت نوک با فرکانس ۴۰۰ هرتز علاوه بر سرعت زیاد، کم صدا بوده و حک انجام شده باکیفیت میباشد. این سیستم حكاكی میتواند بر روی اجسام سخت و فشرده (غیر ارتجاعی) اعم از فلزات و غیر فلزات حکاکی نماید.

الکتروشیمیایی V1

دستگاه الکتروشیمیایی مدل V1 (آنالوگ)
دستگاه الکتروشیمیایی آنالوگ، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر)

الکتروشیمیایی V2

دستگاه الکتروشیمیایی مدل V2 (نیم دیجیتال)
دستگاه الکتروشیمیایی نیم دیجیتال، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر) و با قابلیت شمارش قطعات مارک خورده، سرعت و کیفیت بالاتر نسبت به مدل آنالوگ.

الکتروشیمیایی V3

دستگاه الکتروشیمیایی مدل V3 (تمام دیجیتال)
دستگاه الکتروشیمیایی تمام دیجیتال، جهت مارک زنی آرم و علائم تجاری، مشخصات فنی و...بطور دائم، بر روی کلیه فلزات اعم از خالص، آلیاژی و یا آبکاری شده با هر سختی و با سطوح مختلف (تخت، مدور،محدب و مقعر). دارای حافظه جهت ذخیره پارامترهای تنظیم شده برای قطعات تولیدی مختلف و مجهز به كلمه رمز(PASSWORD). همچنین دارای قدرت و توانایی دو برابر مدلهای آنالوگ و نیم دیجیتال ولی با حجم و وزن یكسان.

CNC Engraving

دستگاه حکاکی کامپیوتری به روش براده برداری (CNC Engraving)
جهت حکاکی آرم و اشکال پیچیده گرافیکی، شماره و تاریخ، حکاکی تزئینی و درجه بندی های بسیار دقیق روی سطوح تخت با کیفیت بسیار بالا

Laser

دستگاه های لیزر (LASER)
جهت مارکزنی وحکاکی با کیفیت بسیار بالا و دقیق بر روی کلیه سطوح و اجنا س مختلف